fbpx

Detaje Produkti

Krevat PRIMA Bianco, 160×200

129.00 116.10

Ngjyra: E bardhe
Materiali: veshje eco pelle/lekure ekologjike
Permasat: 160x200cm

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me kembe qe nuk montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

Ka stok

Kategori:

Share