fbpx

Detaje Produkti

Krevat PENINSULA Crema, 160×200

289.00 184.99

Krevat PENINSULA Crema
Materiali: eco pelle
Permasat: 160×200 cm
x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian