fbpx

Detaje Produkti

Krevat NAPOLI Tortora, 160×190

179.00 115.01

Krevat NAPOLI Tortora
Materiali: eco pelle
Permasat: 160×190 cm
x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

S’ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian