fbpx

Detaje Produkti

Krevat NAPOLI Bianco, 160×190

169.00

Krevat NAPOLI Bianco
Materiali: eco pelle
Permasat: 160×190 cm
x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian