fbpx

Detaje Produkti

Krevat AMBASADOR Bezhe, 160×190

89.00 80.10

Krevat AMBASADOR
Ngjyra: Bezhe
Materiali: veshje eco pelle/lekure ekologjike
Permasa: 160×190 cm

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

S’ka stok

Kategori:

Share