fbpx

Detaje Produkti

Kolltuk CHESTER WINSTON, Bezhe

329.00 197.40

Kolltuk CHESTER WINSTON
Stil Chesterfield, bezhe i kombinuar me kembe metalike ne ngjyre gold, duke i ofruar ambjentit tuaj nje pamje te rafinuar dhe luksoze.
Sfungjer: me dendesi 34-35 kg/m3.
Strukture: dru ahu multistrat.
Veshje: material mikrofiber.
Ngjyra: bezhe
Permasa: 82 x 78 x 99 cm

S’ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian