fbpx

Detaje Produkti

Kendi CHESTER WINSTON, Gri – Majtas

1,649.00 989.40

Kendi CHESTER WINSTON
Stil Chesterfield, i kombinuar me kembe metalike ne ngjyre silver, duke i ofruar ambjentit tuaj nje pamje te rafinuar dhe luksoze.
Sfungjer: me dendesi 34-35 kg/m3.
Strukture: dru ahu multistrat.
Veshje: material mikrofiber.
Ngjyra: gri e hapur
Permasa: 300×230 cm

Vetëm 1 stok

Kategori:

Share

sqAlbanian