fbpx

Detaje Produkti

Kolltuk CADOR

249.00

Kolltuku CADOR

Ka strukturë dru ahu.
Materiali i copes është efekt nabuk, ngjyrë tortora dhe pastrohet lehtësisht në sipërfaqe.

Permasa: 75 x 85 x 99cm

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian