fbpx

Detaje Produkti

Modul Tek SIMIDO, Gri e Erret

269.00

Modul Tek SIMIDO, Gri e Erret
Jasteket kane zinxhir dhe mbulesat mund te hiqen te lahen dhe te rivendosen.
Materiali i copes, efekt me thurrje, lehtesisht e pastrueshme.
Permasa: 97 x 97 cm
– lartesi totale nga toka 86 cm
– gjeresia ne ulje 60 cm,
– gjeresia ne ulje pa jasteket shpinor 78 cm
– lartesia e uljes: 44 cm
– lartesia e bazamentit: 26 cm
– lartesia e sfungjerit 18 cm
– dendesia e sfungjerit: 33-35 kg/m3

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian