fbpx

Detaje Produkti

Dollap hekuri Cinderella

299.00 149.50

Dollap Cinderella
Ngjyre e bardhe me vijezime roze dhe material prej hekuri.
I dizenjuar per dhoma vajzash per t’i dhene nje ndjesi perrallore ambientit.
Permasat: 80x53x170 cm

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian