fbpx

Detaje Produkti

Dollap Eden

547.00

Dollapi Eden me 6 ante, i pajisur me pasqyre, aksesore sirtar dhe ndarese.

Ngjyra: Noce
DImensioni:
Gjatesi 270 cm
Thellesi 58 cm
Lartesi 220 cm

S’ka stok

Kategori:

Share