fbpx

Detaje Produkti

Divan Tresh CHESTER WINSTON, Bezhe

819.00 491.40

Divan Tresh CHESTER WINSTON
Stil Chesterfield,bezhe i kombinuar me kembe metalike ne ngjyre gold, duke i ofruar ambjentit tuaj nje pamje te rafinuar dhe luksoze.
Sfungjer: me dendesi 34-35 kg/m3.
Strukture: dru ahu multistrat.
Veshje: material mikrofiber.
Ngjyra: bezhe
Permasa: 250 x 100 cm

S’ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian