fbpx

Detaje Produkti

Divan Tresh CHESTER WINSTON, Gri

819.00 491.40

Divan Tresh CHESTER WINSTON
Stil Chesterfield, i kombinuar me kembe metalike ne ngjyre silver, duke i ofruar ambjentit tuaj nje pamje te rafinuar dhe luksoze.
Sfungjer: me dendesi 34-35 kg/m3.
Strukture: dru ahu multistrat.
Veshje: material mikrofiber.
Ngjyra: gri e hapur
Permasa: 250 x 100 cm

S’ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian