fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi SOLEIL – Krevat

199.00

Krevat SOLEIL
Me ndricim led

Krevat: 204 x 179 x 110 cm
*(pjesa e dyshekut 160×190 cm)

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

Vetëm 2 stok

Kategori:

Share

sqAlbanian