fbpx

Detaje Produkti

Dhome Gjumi PEGASUS 2A

1,799.00

Dhome Gjumi PEGASUS 2A
Me shine dhe pasqyre

Dollap 2A: 272 x 242 x 64 cm
Krevat: 192 x 207 x 120 cm
Pjesa e dyshekut: 160 x 190 cm
Komo: 131x85x51 cm.
2 Komodina: 63 x 50 x 40 cm
Pasqyre: 110 x 75 x 2 cm

Vetëm 2 stok

Kategori:

Share

sqAlbanian