fbpx

Product Details

Dhome Gjumi MERCURY, Noce

849.00

Dhome gjumi Mercury e linjes se re te vitit 2020.
E punuar me efektin serigrafi linjash abstrakte.
Krevati eshte i punuar me lekure ekologjike.
Dollapi eshte me kapake me shine.
Ngjyra: efekt i drurit te arres

 • Permasat: 250x58x223 cm
 • Komo: 127x45x80 cm
 • Pasqyre: 90 cm
 • Komodinat: 60x37x52 cm
 • Krevati: 160×200 cm
 • x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

  Only 1 left in stock

  Category:

  Share