fbpx

Product Details

Dhome gjumi SAVANA, Bianco

699.00

Dhome gjumi SAVANA e linjes se re te vitit 2020.
E punuar me efektin serigrafi e cila jep idene e lekures se zebres.
Krevati eshte i punuar me lekure ekologjike.
Ngjyra: Bianco

 • Permasat: 250x58x221 cm
 • Komo: 127x45x80 cm
 • Pasqyre: 110x2x72 cm
 • Komodinat: 60x37x52 cm
 • Krevati: 160×200 cm
 • x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

  Out of stock

  Category:

  Share