fbpx

Product Details

Dhome gjumi BEATA, Nero

999.00

Dhome BEATA, nderthurje e stilit modern dhe klasik.
Ngjyra: kombinim i efektit te mermerit te zi me finitura dorato.
Koka e krevatit eshte veluto.

Dollapi: 256x69x236 cm
Komo: 117x54x154 cm
Komodina:63x38x51 cm

Krevat: 160×200 cm

  • Ne cmim nuk jane te perfshire zgara dhe dysheku.
  • Only 2 left in stock

    Category:

    Share