fbpx

Product Details

Dhome gjumi ANTALIA Bianco Silver 180 x 200 cm

929.00

Dhome gjumi e stilit modern Antalia. Ne set jane te perfshire komoja, pasqyra, dy komodina dhe krevati me dimensione 160×200 cm. Gjithashtu eshte e disponueshme dhe krevati me permasat 180 x 200 cm.

Permasat e dollapit jane:
Gjatesi 204 cm
Thellesi 65 cm
Lartesi 214 cm

x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

Only 2 left in stock

Category:

Share