fbpx

OUTDOOR

Grid List

Showing all 17 results

Oferte

KARRIGE SOPHIE, Black

KARRIGE SOPHIE, Black
24.00 10.90
Oferte

KARRIGE SOPHIE, Black

KARRIGE SOPHIE, Black
24.00 10.90

KARRIGE SOPHIE BLACK
Material PP-polipropilen
Ngjyra: E Zeze

– Nga 24 euro, behet 14.90 euro per blerje nen 200 cope

– Nga 24 euro, behet 10.90 euro per blerje mbi 200 cope

Oferte

Karrige MARSEILLES, Cappucino

Karrige MARSEILLES, Cappucino
30.00 13.50
Oferte

Karrige MARSEILLES, Cappucino

Karrige MARSEILLES, Cappucino
30.00 13.50

Karrige MARSEILLES
Ngjyra kapucino.
Optimale per evente te ndryshme.
Materiali: politropilen, e trajtuar per ambjentet e jashtme dhe ndryshimet atmosferike.

Oferte

Outdoor – Karrige DAMLA, Antracid

Outdoor – Karrige DAMLA, Antracid
38.00 14.90
Oferte

Outdoor – Karrige DAMLA, Antracid

Outdoor – Karrige DAMLA, Antracid
38.00 14.90

Outdoor – Karrige DAMLA
Ngjyra: Antracid
Materiali: polopropilen

Oferte

Karrige MARSEILLES, E Bardhe

Karrige MARSEILLES, E Bardhe
30.00 13.50
Oferte

Karrige MARSEILLES, E Bardhe

Karrige MARSEILLES, E Bardhe
30.00 13.50

Karrige MARSEILLES
Ngjyra e bardhe
Optimale per evente te ndryshme.
Materiali: politropilen, e trajtuar per ambjentet e jashtme dhe ndryshimet atmosferike.

Set AKITA

Set AKITA
99.00

Set AKITA

Set AKITA
99.00

Set AKITA
Ngjyra: Gri e Erret
Materiali: PP-polipropilen, plastike shume e forte.

Seti permban 1 tavoline + 2 poltrona
Tavolina: 60 x 47 x 40 cm
Poltrona: 55 x 55 x 86 cm

Oferte

Karrige ARES, White

Karrige ARES, White
49.00 19.60
Oferte

Karrige ARES, White

Karrige ARES, White
49.00 19.60

Karrige ARES
Ngjyre: e bardhe
Material: PP – polipropilen

Oferte

Set Outdoor LUNA, White

Set Outdoor LUNA, White
599.00 279.01
Oferte

Set Outdoor LUNA, White

Set Outdoor LUNA, White
599.00 279.01

Set Outdoor LUNA

Tavolina: 59 x 59 x 43.5 cm
Poltrone teke: 66 x 63 x 73 cm
Poltrone dyshe: 126 x 64 x 72 cm

Ngjyra: e bardhe
Me shilte gri e hapur
Material PP (polipropilen), waterproof

Oferte

Set Outdoor Luna, Antracid

Set Outdoor Luna, Antracid
599.00 279.01
Oferte

Set Outdoor Luna, Antracid

Set Outdoor Luna, Antracid
599.00 279.01

Set Outdoor LUNA

Tavolina: 59 x 59 x 43.5 cm
Poltrone teke: 66 x 63 x 73 cm
Poltrone dyshe: 126 x 64 x 72 cm

Ngjyra: gri e erret
Me shilte gri
Material PP (polipropilen), waterproof

Oferte

Tavoline Outdoor ESTATE, Gri E Erret

Tavoline Outdoor ESTATE, Gri E Erret
149.00 78.97
Oferte

Tavoline Outdoor ESTATE, Gri E Erret

Tavoline Outdoor ESTATE, Gri E Erret
149.00 78.97

Tavoline Outdoor ESTATE
Ngjyra: Gri E Erret
Material PP-Polipropilen
Permasa: 150 x 90 x 74 cm

Kembe me nivelim

Oferte

Outdoor – Tavoline MARE, Gri E Erret

Outdoor – Tavoline MARE, Gri E Erret
79.00 39.50
Oferte

Outdoor – Tavoline MARE, Gri E Erret

Outdoor – Tavoline MARE, Gri E Erret
79.00 39.50

Outdoor – Tavoline MARE
Ngjyra: Gri E Erret
Materiali PP-Polipropilen
Permasa: 90 x 90 x 74 cm
Kembe me nivelim

Oferte

Set Outdoor LUNA, Cappucino

Set Outdoor LUNA, Cappucino
599.00 279.01
Oferte

Set Outdoor LUNA, Cappucino

Set Outdoor LUNA, Cappucino
599.00 279.01

Set Outdoor LUNA

Tavolina: 59 x 59 x 43.5 cm
Poltrone teke: 66 x 63 x 73 cm
Poltrone dyshe: 126 x 64 x 72 cm

Ngjyra: kapucino
Me shilte bezhe
Material PP (polipropilen), waterproof

Oferte

Karrige Eventesh NUSE, Gold

Karrige Eventesh NUSE, Gold
29.00 13.05
Oferte

Karrige Eventesh NUSE, Gold

Karrige Eventesh NUSE, Gold
29.00 13.05

Karrige NUSE
Ngjyra gold.
Optimale per evente te ndryshme.
Materiali: politropilen, e trajtuar per ambjentet e jashtme dhe ndryshimet atmosferike.

Set JUNGLE, Gri E Erret

Set JUNGLE, Gri E Erret
199.00

Set JUNGLE, Gri E Erret

Set JUNGLE, Gri E Erret
199.00

Set JUNGLE
Ngjyra: Gri e Erret
Materiali: PP-polipropilen, plastike shumë e fortë.

Seti përmban 1 tavolinë + 2 poltrona teke + 1 sofa dyshe
Tavolina: 60 x 47 x 40 cm
Poltrona teke: 55 x 55 x 86 cm
Sofa dyshe: 110 x 55 x 86

Outdoor – Poltrona FOLIA me jastek Gri

Outdoor – Poltrona FOLIA me jastek Gri
39.00

Outdoor – Poltrona FOLIA me jastek Gri

Outdoor – Poltrona FOLIA me jastek Gri
39.00

Për të shijuar momente të vërteta relaksi këtë pranverë në petkun e natyrës.
Materiali: PP – polipropilen, plastike e forte e trajtuar per kushtet atmosferike
Ngjyra: gri e erret
Shilte: gri e erret

Oferte

Outdoor – Tavoline MARE, E Bardhe

Outdoor – Tavoline MARE, E Bardhe
79.00 39.50
Oferte

Outdoor – Tavoline MARE, E Bardhe

Outdoor – Tavoline MARE, E Bardhe
79.00 39.50

Outdoor – Tavoline MARE
Ngjyra: e bardhe
Materiali PP-Polipropilen
Permasa: 90 x 90 x 74 cm
Kembe me nivelim

Oferte

Tavoline Outdoor ESTATE, E Bardhe

Tavoline Outdoor ESTATE, E Bardhe
149.00 78.97
Oferte

Tavoline Outdoor ESTATE, E Bardhe

Tavoline Outdoor ESTATE, E Bardhe
149.00 78.97

Tavoline Outdoor ESTATE
Ngjyra: E Bardhe
Material PP-Polipropilen
Permasa: 150 x 90 x 74 cm

Kembe me nivelim

Oferte

Karrige Eventesh NUSE, E bardhe

Karrige Eventesh NUSE, E bardhe
29.00 13.05
Oferte

Karrige Eventesh NUSE, E bardhe

Karrige Eventesh NUSE, E bardhe
29.00 13.05

Karrige NUSE
Ngjyra e bardhe
Optimale per evente te ndryshme.
Materiali: politropilen, e trajtuar per ambjentet e jashtme dhe ndryshimet atmosferike.

en_USEnglish