fbpx

Detaje Produkti

Mobilje Tualeti SAMBUKA 80, Antracid

199.00 139.00

Mobilje Tualeti SAMBUKA 80
Perfshin:
– mobiljen me dy sirtare
– lavaman porcelani
Ngjyra e mobiljes: antracid

*Per sqarim: grupi i mishelatorit dhe pasqyra nuk perfshihen ne kete cmim!

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian