fbpx

Detaje Produkti

Krevat TRIS, Bezhe 160×190

129.00

Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
Permasat: 160×190 cm

 • Vjen edhe ne versionet: gri e erret, e bardhe dhe tortora
 • x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

  Ka stok

  Kategori:

  Share