fbpx

Detaje Produkti

Krevat TRIS Tek, Bezhe 90×190

99.00

Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
Permasat: 90×190 cm

x Zgara dhe dysheku nuk jane te perfshira ne kete cmim.

  • Vjen edhe ne versionet: gri e erret, e bardhe dhe tortora
  • Ka stok

    Kategori:

    Share