fbpx

Detaje Produkti

Krevat MARUBI Bianco, 160×190

269.00 169.47

Ngjyra: e bardhe
Materiali: veshje eco pelle me zbukurime efekt gure Swarovski
Permasat: 160×190 cm

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

S’ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian