fbpx

Detaje Produkti

Kolltuk CHESTER WINSTON, Gri

299.00

Kolltuk CHESTER WINSTON
Stil Chesterfield, i kombinuar me kembe metalike ne ngjyre silver, duke i ofruar ambjentit tuaj nje pamje te rafinuar dhe luksoze.
Sfungjer: me dendesi 34-35 kg/m3.
Strukture: dru ahu multistrat.
Veshje: material mikrofiber.
Ngjyra: gri e hapur
Permasa: 82 x 78 x 99 cm

Vetëm 2 stok

Kategori:

Share

sqAlbanian