fbpx

Detaje Produkti

Dyshek COMFIER 160×190

229.00

Dyshek COMFIER
I pajisur me susta te veshura Pocket Spring dhe shtresa sfungjeri me dendesi te ndryshme.

Lartesia: 30 cm
Permasat: 160×190 cm

Ka stok

Kategori:

Share