fbpx

Detaje Produkti

Dollap & Mobilje TV SONNET

699.00 448.97

Dollap me shine SONNET
Me hapesire te dedikuar per vendosjen e televizorit.

Permasat: 270 x 60 x 220 cm
Vendi per televizorin me permasat: 112 x 80 cm

Ngjyre e bardhe dhe strukture efekt druri lisi.

S’ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian