fbpx

Detaje Produkti

Set Dhome Gjumi DEBORAH

799.00

Krevati eshte i punuar i gjithi me lekure ekologjike.
Ne set jane te perfshire komoja, pasqyra, dy komodina, dhe krevati (me permase dysheku 160×190 cm).

Ngjyra: Olmo (efekt druri)

Dollapi: 250x58x220 cm
Komoja: 109 x 41 x 74 cm
Komodina: 59 x 37 x 35 cm
Pasqyra: 85 x 2.5 x 60 cm
Krevati: 206.5 x 170 x 105 cm

x Ne cmim nuk jane te perfshira zgara dhe dysheku.

KUJDES!!!
FURNIZIMI I RI KA ARDHUR ME KREVAT TRIS BEZHE OSE TORTORA QE I GJENI NE FOTON E DYTE DHE TE TRETE!

Vetëm 2 stok

Kategori:

Share

sqAlbanian