fbpx

Product Details

Krevat TRIS Tek, Gri e Erret 90×190

169.00

Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
Permasat: 90×190 cm

 • Vjen edhe ne versionet: e bardhe, bezhe dhe tortora
 • x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare druri me kembe qe nuk montohet te korniza e krevatit.

  In stock

  Category:

  Share

  en_USEnglish