fbpx

Product Details

Krevat TRIS I Bardhe, 180×200

219.00

Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
Permasat: 180×200 cm

 • Vjen edhe ne versionet: gri e erret, bezhe dhe tortora
 • x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me kembe qe nuk montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

  In stock

  Category:

  Share

  en_USEnglish