fbpx

Product Details

Krevati TRIS Gri e Erret, 120×190

169.00

Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
Permasat: 120×190 cm

 • Vjen edhe ne versionet: e bardhe, bezhe dhe tortora
 • x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte

  Out of stock

  Category:

  Share

  en_USEnglish