fbpx

Product Details

Krevat MONICA Bezhe, 160×190

299.00

Krevat MONICA Bezhe
Materiali: eco pelle
Permasat: 160×190 cm
x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

Only 1 left in stock

Category:

Share

en_USEnglish