fbpx

Product Details

Kend BAZEL Reversibel 320, Bezhe

899.00 467.48

Kend BAZEL Reversibel
Me opsion hapje për fjetje dhe kontenitor!
Materiali veshje kadife
Ngjyra bezhe
Përmasa: 320 x 160/190 cm
(vend fjetje 280×150 cm )

Out of stock

Category:

Share

en_USEnglish