fbpx

Product Details

Kend BAZEL Reversibel 250, Bezhe

699.00 499.02

Kend BAZEL Reversibel
Me opsion hapje për fjetje dhe kontenitor!
Materiali veshje kadife
Ngjyra bezhe
Përmasa: 250 x 180 cm

Out of stock

Category:

Share

en_USEnglish