fbpx

Product Details

Divan/Krevat DAVIS, Gri

749.00

Divan/Krevat DAVIS
Me zgare dhe dyshek
Materiali: kadife e bute
Ngjyra: turkeze
Permasa si divan: 180 x 100 cm
Permasa si krevat: 140 x 190 cm

Out of stock

Category:

Share

en_USEnglish