fbpx

Product Details

Dhome Gjumi GEMMA – Krevat

269.00

Krevat GEMMA
Me serigrafi argento dhe gliter!

Permasa: 179 x 223 x 100 cm (permasa e dyshekut 160 x 200 cm)

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

Only 1 left in stock

Category:

Share

en_USEnglish