fbpx

Product Details

Dhome Gjumi DOMINIKA – DOLLAP 4A, Gri

449.00

Dhome Gjumi DOMINIKA – DOLLAP
Ngjyra: kasa efekt druri me kanata gri e erret
Me 4 kanate dhe dy pasqyra.
Permasa: 186 x 55 x 216 cm

In stock

Category:

Share

en_USEnglish