fbpx

Product Details

Dhome Gjumi AGATHA – KREVAT

339.00

Dhome Gjumi AGATHA – KREVAT
Permasa: 160 x 190 cm
Me material cope eco pelle/lekure ekologjike.

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

In stock

Category:

Share

en_USEnglish