fbpx

Detaje Produkti

Zgare Me KONTENITOR 120X190

119.00

Zgare Me Kontenitor
Strukture dhe mekanizma: metalike
Doga: multistrat elastik
Shtrese e poshtme: fiber
Permasa: 120×190 cm

Ka stok

Kategori:

Share