fbpx

Detaje Produkti

Zgare Me Kembe 180×200

69.00

Zgare Me Kembe
Strukture dhe kembe: metalike
Doga: multistrat elastik
Permasa: 180×200 cm

S’ka stok

Kategori:

Share