fbpx

Detaje Produkti

Stol GLORY, Gri

79.00

Stol GLORY
E pershtatshme ne korridore dhe dhoma gjumi
Ngjyre: gri
Veshje veluto
Kembe druri, te zeza
Permasa: 95 x 38 x 45 cm

Ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian