fbpx

Detaje Produkti

Stol GLORY Blu

79.00

Stol GLORY
E pershtatshme ne korridore dhe dhoma gjumi
Ngjyre: blu
Veshje veluto
Kembe druri, te zeza
Permasa: 95 x 38 x 45 cm

S’ka stok

Kategori:

Share

sqAlbanian