fbpx

Detaje Produkti

Kuzhine Druri AGNESE (Me Porosi)

Kuzhina AGNESE kushton 299 € per meter linear (baze + pensile).

Material DRURI, spesor kapaku 22 mm.
Banko 40 mm ose 60 mm sipas preferences suaj!

Perfshin baze, pensile, banko standarte dhe doreza standarte!
x Elektroshtepiaket nuk perfshihen ne kete cmim.

Kategori:

Share

sqAlbanian