fbpx

Detaje Produkti

Kuzhine Julia Bianco SX

1,149.00

Perfshin: Te gjitha elektroshtepiaket (frigorifer, furrë, pianure, aspirator, lavaman, mishelator dhe kulluese pjatash).
Dimensionet: 300×216 cm.
Varietet ngjyrash: shampanje, bardhe & zi, e bardhe ose tortora.

7 stok

Kategori:

Share