fbpx

Detaje Produkti

Kuzhine Julia Bazalt 3.6M

1,249.00

Perfshin: Te gjitha elektroshtepiaket (frigorifer, furrë, pianure, aspirator, lavaman, mishelator dhe kulluese pjatash).
Dimensionet: 360×216 cm.
Varietet ngjyrash: shampanje, e bardhe ose tortora.

4 stok

Kategori:

Share