fbpx

Detaje Produkti

Krevat TRIS Tek, I Bardhe 90×190

159.00

Krevat TRIS me veshje cope eco pelle/lekure ekologjike.
Permasat: 90×190 cm

 • Vjen edhe ne versionet: gri e erret, bezhe dhe tortora
 • x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

  * Per sqarim – Ky model pranon:
  – Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
  – Zgare druri me kembe qe nuk montohet te korniza e krevatit.

  Ka stok

  Kategori:

  Share