fbpx

Detaje Produkti

Krevat PRIMA Tortora, 180×200

119.00 107.10

Ngjyra: Tortora
Materiali: eco pelle/lekure ekologjike
Permasat: 180×200 cm

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me kembe qe nuk montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

S’ka stok

Kategori:

Share