fbpx

Detaje Produkti

Krevat MEMPHIS JASEMIN, 160X190

199.00

Krevat MEMPHIS JASEMIN
Materiali: poliester gri
Permasa: 160×190 cm

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me kembe qe nuk montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte.

Ka stok

Kategori:

Share