fbpx

Detaje Produkti

Krevat Marinar SINBAD, Druri

129.00

Krevat Marinar SINBAD
Ngjyra: Dru i llakuar antialergjik (polerythane)
Materiali: dru ahu dhe bredhi

Permasa e mobiljes: 198x96x175 cm
Permasa e dyshekut: 90×190 cm
Lartesia nga toka deri ne krevatin e pare: 33 cm
Lartesia nga toka deri ne krevatin e dyte: 139 cm

Ka stok

Kategori:

Share