fbpx

Detaje Produkti

Krevat K318 JASEMIN/BRISTOL 22

369.00

Krevat K318 JASEMIN/BRISTOL 22
Permasa: 160 x190 cm
Veshje tekstil, me efekt velvet

x Zgara dhe dysheku nuk perfshihen ne kete cmim.

* Per sqarim – Ky model pranon:
– Zgare fikse qe montohet te korniza e krevatit.
– Zgare me mekanizem qe ngre dyshekun dhe ju lejon te vendosni sende poshte

Ka stok

Kategori:

Share